Montaż napędu do bramy przesuwnej Święciechowa

Montaż napędu do bramy przesuwnej Święciechowa

Zamontowany został napęd do bramy przesuwnej marki CAME. Nowoczesny, estetyczny wygląd oraz co najważniejsze – niezawodność w działaniu jest tym, o czym naszemu klientowi najbardziej zależało.
Realizacja zawiera zamontowanie zębatki, którą porusza napęd. A także fotokomórki na słupach, które dodają niezbędnego bezpieczeństwa w działaniu pracy. Dodatkowo umocowana została sygnalizacja świetlna dla lepszej widoczności działającego napędu po zmroku.

Napęd do bramy przesuwnej będzie służył przez długie lata, ponieważ jest odporny na skrajne warunki pogodowe oraz jest w stanie znieść różne uszkodzenia fizyczne związane z otarciami lub wdarciem się owadów do układu scalonego elektroniki.

Alternatywne wersje napędu Came

Zamontowany napęd jest wstanie pracować z bramą o znacznie większej długości oraz ciężarze niż w omawianej realizacji. Możliwy montaż przycisku uruchamiającego napęd. Zaprogramowanie dodatkowych pilotów lub powiązanie z aplikacją w telefonie tak, aby w łatwy i przystępniejszy sposób otwierać lub zamykać bramę z samochodu lub z drugiego końca świata.

Montaż napędu do bramy skrzydłowej Góra – Informacje

Zamontowany Model: Came
Rodzaj bramy: przesuwna
Obsługiwana długość bramy: 3m
Sterowanie: pilot
Miejsce montażu: Święciechowa, prywatna posesja

Zamów napęd z montażem!

Aby zamówić napęd do bramy wraz z montażem skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Następnie nasz montażysta uda się na wskazane miejsce realizacji, po czym uzgodni z Państwem jaki model napędu będzie najlepszym wyborem! Na koniec umówimy się na dogodny dla obu stron termin montażu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *