Montaż napędu do bramy skrzydłowej Góra

Montaż napędu do bramy skrzydłowej w Górze

Doradziliśmy, a następnie zamontowaliśmy niezawodne silniki teleskopowe do bramy skrzydłowej marki CAME. Jest to w naszej ocenie najlepszy wybór pod względem cena do jakości.
Realizacja montaż napędu do bramy skrzydłowej Góra wjazd do posesji jest wąski, więc tym bardziej wybór padł na smukłe napędy, które nie potrzebują dużej przestrzeni do działania. Najważniejszym wymiarem dla automatyki bramy skrzydłowej jest szerokość słupa na którym będzie zamontowany. Im szerszy tym jest pewność, że brama będzie otwierać się całkowicie.

Napęd do bramy skrzydłowej będzie służył przez długie lata, ponieważ jest odporny na skrajne warunki pogodowe oraz jest w stanie znieść różne uszkodzenia fizyczne związane z otarciami lub wdarciem się owadów z rodziny pajęczaków do układu scalonego elektroniki.

Alternatywne wersje napędu Came

Mała szerokość siłownika umożliwia instalację przy ograniczonej przestrzeni montażowej. Uchwyty montażowe nie wymagające spawania są gotowe do przykręcenia. Pasują zarówno do słupków stalowych jak i murowanych. Możliwy montaż lewostronny i prawostronny. Dla bram jedno i dwuskrzydłowych. Otwieranie bramy na zewnątrz lub do wewnątrz posesji. Skrzydło bramy może mieć długość 5m. Wersje z silnikiem 230VAC oraz VDC.

Montaż napędu do bramy skrzydłowej Góra – Informacje

Zamontowany Model: Came ATS
Rodzaj bramy: skrzydłowa
Obsługiwana długość bramy: 3m
Sterowanie: pilot
Miejsce montażu: Góra, prywatna posesja

Zamów napęd z montażem!

Aby zamówić napęd do bramy wraz z montażem skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Następnie nasz montażysta uda się na wskazane miejsce realizacji, po czym uzgodni z Państwem jaki model napędu będzie najlepszym wyborem! Na koniec umówimy się na dogodny dla obu stron termin montażu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *