Napęd do bramy przesuwnej Kąkolewo

Montaż napędu Proxima do bramy przesuwnej w Kąkolewie

Nasz zespół zamontował napęd do bramy przesuwnej polskiej marki Proxima, która gwarantuje niezawodną obsługę bramy o dowolnej konstrukcji i długości na długie lata. Nowoczesny kształt i wykonanie obudowy nie tylko sprawia, że automatyka prezentuje się profesjonalnie ale również wpływa na niezawodność w działaniu. Woda oraz potencjalne owady lub szkodniki nie mają możliwości wdarcia się do środka elektroniki.

Zamontowane o subtelnym wyglądzie fotokomórki zapewniają konieczne bezpieczeństwo przy zamykaniu bramy. Klient uniknie w ten sposób możliwej przykrej sytuacji związanej z przypadkowym uderzeniem bramy w wjeżdżający na posesję samochód.

Napęd do bramy przesuwnej – Informacje

Zamontowany Model: Proxima P1000
Rodzaj bramy: przesuwna
Obsługiwana długość bramy: 5m
Sterowanie: pilot
Miejsce montażu: Kąkolewo, posesja prywatna

Więcej o napędzie

Zastosowany w nim silnik o świetnej mocy 230VAC zapewnia pewny ruch ważącej nawet 1000kg bramy. Natomiast precyzyjne ułożyskowanie całkowicie metalowej przekładni z awaryjnym wysprzęgleniem, gwarantuje bezpieczeństwo i niezawodność dowolnej konstrukcji na wiele lat. W sytuacji braku zasilania automat wyposażony jest w klucz, którym można bez problemu otworzyć bramę, a następnie otworzyć lub zamknąć manualnie.

Zamów napęd z montażem!

Aby zamówić napęd do bramy wraz z montażem skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Następnie nasz montażysta uda się na wskazane miejsce realizacji, po czym uzgodni z Państwem jaki model napędu będzie najlepszym wyborem! Na koniec umówimy się na dogodny dla obu stron termin montażu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *