Napęd do bramy skrzydłowej Lubin

Montaż napędu Came do bramy skrzydłowej

Realizacja montażu napędu do bramy skrzydłowej została przeprowadzona stosunkowo daleko od naszego tzw. lokalnego terenu zamówień, ale to nie mogło stać nam na przeszkodzie w realizacji zamówienia. Zamontowany został napęd wspomnianej już marki Came, model ATS dedykowany tylko i wyłącznie do bram skrzydłowych. Realizacja zamówienia trwała krótko, bo jedynie 2,5 godziny. Klient nie zdecydował się na fotokomórki, ze względów prywatnych.

Dlaczego Came ATS

Razem z klientem zdecydowaliśmy się na montaż niezawodnych silników teleskopowych do bramy skrzydłowej. Jest to w naszej ocenie najlepszy wybór pod względem cena do jakości. Napęd do bramy skrzydłowej będzie służył przez długie lata, ponieważ jest odporny na skrajne warunki pogodowe oraz jest w stanie znieść różne uszkodzenia fizyczne związane z otarciami lub wdarciem się owadów z rodziny pajęczaków do układu scalonego elektroniki.

Napęd do bramy skrzydłowej – Informacje

Zamontowany Model: Came ATS
Rodzaj bramy: skrzydłowa
Obsługiwana długość bramy: 3m
Sterowanie: pilot
Miejsce montażu: Lubin, prywatna posesja

Alternatywne wersje napędu Came

Mała szerokość siłownika umożliwia instalację przy ograniczonej przestrzeni montażowej. Uchwyty montażowe nie wymagające spawania są gotowe do przykręcenia. Pasują zarówno do słupków stalowych jak i murowanych. Możliwy montaż lewostronny i prawostronny. Dla bram jedno i dwuskrzydłowych. Otwieranie bramy na zewnątrz lub do wewnątrz posesji. Skrzydło bramy może mieć długość 5m. Wersje z silnikiem 230VAC oraz VDC.

Zamów napęd z montażem!

Aby zamówić napęd do bramy wraz z montażem skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Następnie nasz montażysta uda się na wskazane miejsce realizacji, po czym uzgodni z Państwem jaki model napędu będzie najlepszym wyborem! Na koniec umówimy się na dogodny dla obu stron termin montażu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *